Happysad

Uwaga! Bardzo ważna informacja.

ZMIANA DATY I MIEJSCA KONCERTU!

W związku z nowymi obostrzeniami epidemiologicznymi planowany na dzień 20 marca 2021 roku koncert zespołu Happysad zostaje przeniesiona na 22 maja 2021. Koncert ZOSTAJE PRZENIESIONY z klubu Kwadrat do Kina Kijów (ul. Krasińskiego 34).

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała nasze plany, ale zrobiliśmy wszystko, by koncert zespołu Happysad w Krakowie doszedł do skutku. Z powodu obowiązujących obostrzeń jesteśmy jednak zmuszeni zmienić datę oraz lokalizację wydarzenia. Koncert Happysad, który pierwotnie miał się odbyć 20 marca 2021 w klubie Kwadrat, zostaje przeniesiony na 22 maja 2021 do Kina Kijów. Wszystkie bilety zachowują swoją ważność, nie ulega zmianie również godzina wydarzenia. Tym razem nie będzie jednak supportu, więc uprzejmie prosimy o wcześniejsze przyjście (otwarcie drzwi godz.18:00, start koncertu godz. 19:00). Oczywiście koncert zorganizowany będzie zgodnie z aktualnymi wymaganiami, czyli w reżimie sanitarnym. Oznacza to, że widownia sali koncertowej będzie wypełniona w 50%, a wszyscy uczestnicy będą zobligowani do noszenia maseczek.

Osoby, które z różnych przyczyn będą chciały zwrócić bilet na to wydarzenie, będą mogły to uczynić w punktach, w których taki bilet zakupiły. Jednocześnie gorąco apelujemy o zachowanie zakupionych już biletów i uczestnictwo w koncercie!

HAPPYSAD

Kraków – 22.05.2021 – Kino Kijów ul. Krasińskiego 34
Otwarcie Bram 18:00 Start 19:00
Bilety przedsprzedaż 69zł w dniu koncertu 79zł

Bilety do nabycia:

BILETY KOLEKCJONERSKIE:

Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Metal Shop, ul. Długa 17
Płyty Winylowe, ul.Dobrego Pasterza 100
Klub Kombinator os. Szkolne 25
Nowa Księgarnia os Zgody 7

Wysyłkowa sprzedaż biletów kolekcjonerskich:
tel.12 632 21 47 (metal.shop.dluga@gmail.com)

BILETY ELEKTRONICZNE:

Bilety z systemu Ticketmaster (Przy zakupie biletów on-line nienaliczane są żadne dodatkowe opłaty manipulacyjne)

Bilety z systemu eBilet

Bilety z sieci EMPIK

Bilety z systemu Going Kup bilet

BILETY TRADYCYJNE:

Sieć sklepów EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce